KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185259
nr 1318 5259
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Blandteknik, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige, ej signerad, 41x54cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:23:09
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas